NOTA PRAWNA

Dziękując za zainteresowanie naszą stroną internetową i naszymi produktami, pragniemy przedstawić warunki i zastrzeżenia dotyczące korzystania z tego serwisu internetowego. Niniejsza nota prawna dotyczy wszystkich jego użytkowników. Korzystanie z serwisu w jakikolwiek sposób oznacza akceptację warunków w tej nocie zawartych.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Właścicielowi serwisu przysługują wszelkie prawa do niniejszego serwisu internetowego oraz domeny internetowej deski-podłogowe.pl, w których serwis jest publikowany. Zamieszczone w serwisie treści, zdjęcia, grafiki i układ graficzny strony internetowej stanowią własność intelektualną właściciela serwisu. Ich powielanie, kopiowanie, publikacja, czy to w całości czy w części, w formie oryginalnej lub zmodyfikowanej, w serwisach internetowych, w elektronicznych publikacjach lub w wersji drukowanej, są bez wyraźnej zgody właściciela serwisu niedozwolone. Niektóre materiały w serwisie mogą być własnością podmiotów trzecich i są chronione ich prawami autorskimi.

Właściciel serwisu dołożył starań, by zawarte w serwisie informacje były rzetelne, zgodne z jego najlepsza wiedzą, z prawem oraz nie zawierały błędów. Za ewentualnie powstałe błędy lub niedokładności właściciel nie bierze odpowiedzialności, jeśli nie zostały przekazane w formie pisemnej. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za straty wynikające z korzystania z serwisu: zarówno z jego treści jak i oprogramowania, w szczególności nie odpowiada za uszkodzenia i szkodliwe oprogramowanie mogące ewentualnie zainfekować urządzenia użytkownika. Właściciel serwisu może publikować odnośniki do stron podmiotów trzecich, nie odpowiadając za treść tychże, sposób ich działania ani za stosowaną tam politykę prywatności.

Treść niniejszego serwisu ma charakter informacyjny i nie jest ofertą sprzedaży.

Wszelkie informacje, w szczególności dotyczące produktów, ich instalacji i użytkowania, zalecenia techniczne i opinie dotyczące stanu prawnego zostały opracowane na podstawie najnowszych informacji i są aktualne w chwili ich opublikowania. Właściciel serwisu ma prawo do ich uaktualniania i modyfikowania w dowolnym momencie bez obowiązku informowania o tym użytkowników.

Właścicielem i administratorem serwisu jest BLT Drewno Egzotyczne Sp. z o.o. o kapitale zakładowym 150000 zł, z siedzibą w Warszawie 00-716, przy ul. Bartyckiej 26 lok. 85, Polska, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd rej. dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydz. Gosp. KRS pod numerem 0000289890, o numerze NIP 5213458694.

K2 Tools

« Lipiec 2020 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Please publish modules in offcanvas position.